Heroes rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Форум
carrie
administrator ▪
nathaniel
administrator ▪
evelyn
administrator ▪
Latest topics
» - Търся си другарче за рп
Shelby Greham. Icon_minitimeСъб Апр 19, 2014 3:03 pm by Alison

»  Alison
Shelby Greham. Icon_minitimeПет Апр 18, 2014 6:08 pm by Evelyn Herondale

» we're heroes ;; spam
Shelby Greham. Icon_minitimeВто Апр 15, 2014 5:48 pm by -thrill.

» - Търся си другарче за гиф
Shelby Greham. Icon_minitimeПон Апр 14, 2014 6:07 am by ▲.Dominic

» One rainy day .. /Mia & Derek./
Shelby Greham. Icon_minitimeНед Апр 13, 2014 8:38 pm by Mia Jackson.

» out of the ashes i rise with my red hair, and i eat men like air.
Shelby Greham. Icon_minitimeНед Апр 13, 2014 4:51 pm by Evelyn Herondale

» Цитати от книги
Shelby Greham. Icon_minitimeНед Апр 13, 2014 1:21 pm by -helena

» В момента чета...
Shelby Greham. Icon_minitimeНед Апр 13, 2014 11:06 am by Nathaniel Whitmore

» Последната книга, която прочетох.
Shelby Greham. Icon_minitimeНед Апр 13, 2014 11:03 am by Nathaniel Whitmore

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Ное 16, 2021 9:21 am

Shelby Greham.

2 posters

Go down

Shelby Greham. Empty Shelby Greham.

Писане by Shelby. Съб Апр 05, 2014 9:18 pm


Shelby Greham. Large
Шелби Греам // FC: Candice Accola // 17 // Герой // Дарба: Контрол над електричеството

Никой не е готов за това. Още по-малко едно шест годишно дете. В крайна сметка всеки го изпитва. Рано или късно го усещаш. Болка. Пареща болка, Разочарование. Чувах виковете на майка ми. Остри, режещи плътта. Нямаше и помен от стария глас казващ ми лека нощ. Принципно й минаваше бързо. До час. Сега обаче беше друго. Яростта и омразата към мен я държаха с дни. Имах чувството, че е огнена топка, която ще изригне всеки момент.
- Тя е болна Майкъл! Болна е! - чувах крясъците на майка ми. Какво бях направила. Не разбирах абсолютно нищо.
- Успокой се, Лилиян! Не знаем какво е. Може да е всичко. Дори може да не е човек! - каза равен, умерено висок мъжки глас. От кога бях станала ,,То''. Сякаш до вчера същите тези гласове ме галеха а сега забиваха острите си зъби в мен и ме разкъсваха на парченца. Нищо не бях направила. Просто стоях по средата на задния ни двор и гледах онова малко зайче стъпващо в дебелият сняг. Затичах се към малкото животинче и се опитах да го хвана с усмивка на лице. Миг по-късно успях да хвана зайчето. След това всичко ми се губеше. Държах изпърженият заек, а майка ми изпищя. Ето как съм до това положение. Вратата се отвори и насълзените ми очички се втренчиха в очите на Лилиян. Бяха толкова студени.
- Мамо! - едва промълвих аз и се хвърлиха да я прегърна. Тя бе блъсна на дивана, а аз просто не знаех защо. Погледнах през прозореца. Ставаше все по-мрачно. Щеше да има голяма буря. Никога не съм се боила от бурите. Напротив. Светкавиците. О, тези светкавици. Сякаш прорязващи небето.
- Какво направи на проклетото животно. Как го уби?! Ти си чудовище Шелби! - мама ме хвана за раменете и почна да тресе малкото ми телце. Имах чувството, че насреща ми съскаше змия. Не. Не убих аз зайчето. То просто умря. Поклатих главичка и плитчиците ми се разтресоха.
- Не! Не го убих аз, мамо! - почти прописках последните си думи. Сълзите ми се спускаха яростно по бузките ми и мокреха килима под краката ми.
- Не лъжи! Ти си чудовище! - каза през зъби мама. След това ме метна дивана и изтича до кухнята. Взе един нож и с още по-голяма злоба каза.
- Свърши се с теб демоне! - усетих острието забиващо се в корема ми. Полази ме студ, а след това зрението ми се замъгли. Майка ми стоеше отстрани и се усмихваше, а баща ми просто гледаше. Сякаш гледаше телевизия. Сякаш раздиращата корема ми болка не съществуваше.
- Ти си едно малко, егоистично детенце. Така и не успя да си намериш приятели. Ти си просто безкрайно ненужен предмет сред този свят! На никой не му пука за теб и никой няма да плаче за теб! - защо беше толкова зла. Едва фокусирах двата образа - майка ми застанала на милиметри от лицето ми и баща ми стоящ малко встрани от това събитие. Очите ми се затваряха, а последното което помня беше гръмотевицата, която раздра небето.

Къщата се бе запалила. Гръм ударила едно дърво. Едно клонче паднало през прозореца и така започнал пожара. Прекарах около месец в болницата и след като се възстанових бях пратена в дом за осиновяване.
Shelby.
Shelby.

Брой мнения : 11
Join date : 05.04.2014

Върнете се в началото Go down

Shelby Greham. Empty Re: Shelby Greham.

Писане by Nathaniel Whitmore Съб Апр 05, 2014 9:21 pm

Добре дошла.
Nathaniel Whitmore
Nathaniel Whitmore
Admin

Брой мнения : 117
Join date : 06.08.2013

https://theyprotectus-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите