Heroes rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Форум
carrie
administrator ▪
nathaniel
administrator ▪
evelyn
administrator ▪
Latest topics
» - Търся си другарче за рп
when the lights fade out all the sinners crawl. Icon_minitimeСъб Апр 19, 2014 3:03 pm by Alison

»  Alison
when the lights fade out all the sinners crawl. Icon_minitimeПет Апр 18, 2014 6:08 pm by Evelyn Herondale

» we're heroes ;; spam
when the lights fade out all the sinners crawl. Icon_minitimeВто Апр 15, 2014 5:48 pm by -thrill.

» - Търся си другарче за гиф
when the lights fade out all the sinners crawl. Icon_minitimeПон Апр 14, 2014 6:07 am by ▲.Dominic

» One rainy day .. /Mia & Derek./
when the lights fade out all the sinners crawl. Icon_minitimeНед Апр 13, 2014 8:38 pm by Mia Jackson.

» out of the ashes i rise with my red hair, and i eat men like air.
when the lights fade out all the sinners crawl. Icon_minitimeНед Апр 13, 2014 4:51 pm by Evelyn Herondale

» Цитати от книги
when the lights fade out all the sinners crawl. Icon_minitimeНед Апр 13, 2014 1:21 pm by -helena

» В момента чета...
when the lights fade out all the sinners crawl. Icon_minitimeНед Апр 13, 2014 11:06 am by Nathaniel Whitmore

» Последната книга, която прочетох.
when the lights fade out all the sinners crawl. Icon_minitimeНед Апр 13, 2014 11:03 am by Nathaniel Whitmore

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Ное 16, 2021 9:21 am

when the lights fade out all the sinners crawl.

2 posters

Go down

when the lights fade out all the sinners crawl. Empty when the lights fade out all the sinners crawl.

Писане by jake durden Съб Апр 05, 2014 11:08 pm

when the lights fade out all the sinners crawl. Download-Evan-Peters-Wallpaper
jake durden || 22/NA || hybrid[angel/demon] || supernatural || heterosexual || crazy son of a bitch || played by evan peters

- Този негов спомен, който никога не излизаше от главата ми. Мразех го за това, но същевременно смятах, че не бива да изпитва болка за стореното. Не е бил виновен, просто тя така е поискала. И аз не бих пренебрегнал желанието на любимата си, само заради болката си.
- Какво е сторил?
- Убил я е.
- Любимата си? Майка ти?
- Точно така. Знаела е, че ще свършат мъртви при каквито и да било обстоятелства. Затова е изчакала да се родя и е съобщила решението си.
- Ами той?
- Самоуби се след година.
- Ти как го прие?
- Бях дете, не знаех как да реагирам. Когато съседите ни дойдоха и видяха всичката кръв, започнаха да крещят. Изведоха ме и започнаха да се грижат за мен, докато не разбраха що за същество се е пръкнало в дома им.
- А тялото?
- Тогава още нямаше полиция. Когато хората видяха, че трупа липсва, започнаха да разпитват. След време спряха, но не спряха да ме наричат изрод, копеле и какви ли не неща.
- Способностите ти... как разбра, че ги имаш?
- Да бъдеш... такъв като мен, не е никак приятно. Спомените ти остават доживот. Не можеш да избягаш от тях. Помня, че ме обвиняваха за изгарянето на къщата, но решиха да изчакат още година, преди да ме захвърлят на улицата. Вероятно са решили, че съм бил твърде малък, за да се оправям сам.
- На колко беше?
- На петнадесет. Това бе най-мъчителната година в живота ми. Не знаех какво да правя. Огъня, виденията, откраднатите спомени. Вероятно няма да се учудиш, ако ти кажа, че опитах да се самоубия.
- Очевидно не се е получило.
- Да, очевидно. Опитах бесене, давене, дори прокарах нож по вените си. Само такива като теб могат да ме убият. Ангели.
- Да не казваш, че...
- Не, не, не. Не искам да умра. Не и сега.
- Слава Богу...
- Добре, де, недей така.
- Какво друго можеш?
- Питаш ме за способностите ми? Ами... Мога да прочета всяка твоя мисъл, като за начало...
- Значи... знаеш?
- Да, скъпа. Знам за любовта ти. Но не мога да я взема.
- Защо?
- Защото не искам историята да се повтори. Не искам да свършиш като майка ми. И не искам да страдаш. Скоро чувствата ще си отидат и за теб отново ще бъда онова тъпо копеле, което помниш.
- Никога не съм те мислила за такъв.
- О, напротив. Не помниш ли деня, в който ме срещна?
- Помня го. Това беше най-хубавият ден в живота ми!
- Най-лошият, бих казал. Много скоро ще съжаляваш, че си ме срещнала.
- Тръгваш ли си?
- Да. Сбогом, любима.
jake durden
jake durden

Брой мнения : 176
Join date : 05.04.2014

Върнете се в началото Go down

when the lights fade out all the sinners crawl. Empty Re: when the lights fade out all the sinners crawl.

Писане by Nathaniel Whitmore Нед Апр 06, 2014 10:29 am

Одобрен си, добре дошъл.
Nathaniel Whitmore
Nathaniel Whitmore
Admin

Брой мнения : 117
Join date : 06.08.2013

https://theyprotectus-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите